Peg Perego Uchwyt na napoje do fotelika samochodowego

Wygoda w podróży: uchwyt na napoje do fotelika Peg Perego

Wspólne wyjazdy samochodem z dzieckiem wymagają drobiazgów, które robią ogromną różnicę. Gdy maluch ma pod ręką napój, a rodzic nie musi co chwilę sięgać po butelkę, podróż staje się spokojniejsza i bardziej przewidywalna. Dlatego warto sięgnąć po akcesorium, jakim jest Peg Perego Uchwyt na napoje do fotelika samochodowego — praktyczne, przemyślane i dopasowane do konkretnych modeli fotelików.

Ten uchwyt został zaprojektowany z myślą o codziennych sytuacjach: kiedy dziecko chce pić w trakcie jazdy, a Ty chcesz mieć wszystko pod kontrolą. Dodatkowo jego forma ułatwia organizację przestrzeni w aucie, bez chaosu w okolicach fotelika.

Dopasowanie do fotelików: kompatybilność i testowane użytkowanie

Producent zadbał o to, aby uchwyt był właściwie dopasowany do wybranych modeli. Peg Perego Uchwyt na napoje do fotelika samochodowego jest testowany i przeznaczony do współpracy z fotelikami: Primo Viaggio Cabrio oraz Primo Viaggio SIP 5–65. Oznacza to, że akcesorium nie jest przypadkowym dodatkiem, tylko elementem przewidzianym do konkretnego systemu.

Co ważne, uchwyt można bezpiecznie przymocować z boku fotelika. Dzięki temu dziecko ma napój w zasięgu, a Ty zyskujesz pewność, że akcesorium jest stabilne i łatwe w codziennym użytkowaniu.

Łatwy dostęp dla dziecka i miejsce na różne buteleczki

Jedną z największych zalet uchwytu jest to, że dziecko ma łatwy dostęp do napoju. Nie musisz przerywać jazdy ani szukać butelki w torebce czy kieszeniach. Uchwyt pomaga utrzymać porządek i sprawia, że nawet krótka trasa może przebiegać bez nerwowych momentów.

Akcesorium jest również praktyczne pod względem rozmiarów. Uchwyt nadaje się do różnych typów i rozmiarów buteleczek, dzięki czemu możesz dopasować napój do wieku dziecka i Twoich codziennych nawyków.

  • Umożliwia dziecku samodzielny dostęp do napoju w trakcie jazdy.
  • Pomaga utrzymać porządek przy foteliku i ogranicza potrzebę częstego sięgania po butelkę.

Bezpieczeństwo i montaż: stabilne mocowanie z boku fotelika

W przypadku akcesoriów do fotelików samochodowych liczy się przede wszystkim stabilność. Ten uchwyt został przygotowany tak, aby można go było bezpiecznie zamocować z boku fotelika, w miejscu, które zapewnia wygodę użytkowania.

W praktyce oznacza to, że uchwyt jest łatwy do wkomponowania w codzienne korzystanie z fotelika. Gdy wszystko jest na swoim miejscu, podróż przebiega płynniej — zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica.

Dane techniczne i informacje zakupowe

Jeśli szukasz konkretnego akcesorium do swojego fotelika i zależy Ci na dopasowaniu do systemu Peg Perego, poniżej znajdziesz zestawienie najważniejszych informacji. Peg Perego Uchwyt na napoje do fotelika samochodowego to rozwiązanie, które wspiera wygodę w trasie i ułatwia organizację przestrzeni w aucie.

Produkt jest dostępny w cenie 70 zł i posiada oznaczenie SKU, które ułatwia szybkie odnalezienie oferty.

Parametr Wartość
Nazwa Peg Perego Uchwyt na napoje do fotelika samochodowego
SKU 899a08b67254
Cena 70 zł
Przeznaczenie / kompatybilność Do Primo Viaggio Cabrio oraz Primo Viaggio SIP 5–65
Sposób montażu Przymocowanie z boku fotelika
Dostęp dla dziecka Uchwyt jest łatwo dostępny dla dziecka
Zakres zastosowania buteleczek Do różnych typów i rozmiarów buteleczek

Dlaczego warto wybrać uchwyt Peg Perego?

Akcesoria do przewozu dziecka często ocenia się po tym, jak realnie wpływają na komfort podczas jazdy. Ten uchwyt sprawdza się w sytuacjach, w których napój powinien być szybko dostępny, a rodzic nie chce tracić czasu na szukanie butelki. To drobny element, ale zaprojektowany tak, by ułatwiać codzienne funkcjonowanie.

Jeśli korzystasz z fotelika Primo Viaggio Cabrio lub Primo Viaggio SIP 5–65, Peg Perego Uchwyt na napoje do fotelika samochodowego jest naturalnym wyborem — bo został przewidziany do tych modeli i wspiera wygodę dziecka oraz dorosłego opiekuna.

About the Author

You may also like these